W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 
Kontakt
Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 

E-WOKANDA

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 203

Sygnatura III RC 26/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 14:30

Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II K 290/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 14:00

Skład Jacek Tadych

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 203

Sygnatura III RC 24/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 13:30

Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 203

Sygnatura III RNs 32/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 13:00

Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106

Sygnatura I C 172/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 13:00

Skład Jolanta Jabłońska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106

Sygnatura I C 484/19

Data 08.10.2020

Czas trwania 12:30

Skład Jolanta Jabłońska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II K 303/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 11:45

Skład Jacek Tadych

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 203

Sygnatura III Nsm 145/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 11:00

Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II W 184/20

Data 08.10.2020

Czas trwania 11:00

Skład Jacek Tadych

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106

Sygnatura I Ns 459/16

Data 08.10.2020

Czas trwania 11:00

Skład Jolanta Jabłońska