W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 
Kontakt
Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 80/20
Data 11.02.2021
Czas trwania 10:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 551/19
Data 11.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 229/19
Data 11.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Jolanta Jabłońska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 73/20
Data 11.02.2021
Czas trwania 09:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 12/20
Data 11.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 362/19
Data 11.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 918/19
Data 11.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Jolanta Jabłońska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II K 519/20
Data 11.02.2021
Czas trwania 08:30
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Ko 1012/20
Data 10.02.2021
Czas trwania 13:30
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 96/20
Data 10.02.2021
Czas trwania 12:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 141/20
Data 10.02.2021
Czas trwania 11:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 482/20
Data 10.02.2021
Czas trwania 11:01
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 489/20
Data 10.02.2021
Czas trwania 10:51
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 488/20
Data 10.02.2021
Czas trwania 10:41
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 487/20
Data 10.02.2021
Czas trwania 10:31
Skład Bartosz Lau