W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 
Kontakt
Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 101/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 12:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 459/16
Data 09.02.2021
Czas trwania 12:00
Skład Jolanta Jabłońska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 25/21
Data 09.02.2021
Czas trwania 11:10
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 77/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 11:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 18/21
Data 09.02.2021
Czas trwania 11:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 624/19
Data 09.02.2021
Czas trwania 11:00
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 187/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 11:00
Skład Jolanta Jabłońska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 17/21
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 2/21
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:30
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 356/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:30
Skład Jolanta Jabłońska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 1098/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:20
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 1097/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:10
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 1/21
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 422/19
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 981/19
Data 09.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Jolanta Jabłońska