W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 
Kontakt
Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 1094/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 09:10
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Ko 1096/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 392/19
Data 09.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 506/20
Data 09.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Jolanta Jabłońska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 335/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 13:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 478/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 13:30
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 1144/19
Data 08.02.2021
Czas trwania 13:00
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 463/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 12:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 243/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 12:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 456/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 12:15
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 242/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 12:00
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 270/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 11:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 457/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 11:15
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 250/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 10:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 260/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 351/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 09:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 244/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 09:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 458/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 502/20
Data 08.02.2021
Czas trwania 08:30
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 398/19
Data 05.02.2021
Czas trwania 13:30
Skład Bartosz Lau