W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 
Kontakt
Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II K 486/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 14:30
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II K 487/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 14:00
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 658/19
Data 04.02.2021
Czas trwania 13:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II K 482/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 13:30
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 76/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 13:30
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 7/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 13:15
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III RC 67/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 13:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 312/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 13:00
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 679/19
Data 04.02.2021
Czas trwania 12:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II K 669/19
Data 04.02.2021
Czas trwania 12:45
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II Kp 131/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 12:45
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 28/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 12:15
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II K 403/19
Data 04.02.2021
Czas trwania 12:00
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 612/19
Data 04.02.2021
Czas trwania 11:45
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 258/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 11:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 250/19
Data 04.02.2021
Czas trwania 11:00
Skład Marek Kątny
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 204
Sygnatura II K 371/19
Data 04.02.2021
Czas trwania 10:30
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 169/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 09:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 475/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 09:30
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 278/20
Data 04.02.2021
Czas trwania 09:30
Skład Jacek Tadych