W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 
Kontakt
Sąd Rejonowy w Szubinie

ul. Plac Wolności 4
89-200 Szubin
centrala tel./fax 52 39 10 130
e-mail:  sad@szubin.sr.gov.pl

NIP: 562-10-96-022
REGON: 000321454-00081

Właściwość Sądu Rejonowego w Szubinie obejmuje obszar gmin:
Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
 

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 464/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 11:01
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 395/19
Data 03.02.2021
Czas trwania 11:00
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 462/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:51
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 461/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:41
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 239/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:40
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 460/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:31
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 458/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:21
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 457/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:11
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 456/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:01
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II K 54/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Jacek Tadych
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I Ns 240/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 10:00
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 455/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:51
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 453/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:41
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 452/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:31
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 203
Sygnatura III Nsm 295/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:30
Skład Grażyna Stankiewicz-Salińska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 106
Sygnatura I C 466/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:30
Skład Anna Graczyk-Czarniak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 451/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:21
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 448/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:11
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II W 446/20
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Bartosz Lau
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 102
Sygnatura II W 410/19
Data 03.02.2021
Czas trwania 09:00
Skład Jacek Tadych